invidyo Mobil Uygulama Özellikleri

Uyku, ağlama ve öksürme kayıt ve verileri her zaman cebinizde. Bebeğinizin nasıl olduğunu kolayca takip edin. Akıllı bildirimlerle bebeğinizin ses ve hareketlerinden anında haberdar olun. Günlük özet videolarla bebeğinizin gününü hızlıca izleyin.

Ebeveynlik taleplerini karşılamak

invidyo, bebeğiniz hakkında daha sağlıklı kararlar vermenizi sağlar. Bebeğinizi günlük olarak takip ederken, uzun vadede gelişimini kayıt altında tutmuş olursunuz. Bebeğiniz ile daha sağlıklı bir bağ kurmanıza yardımcı olan invidyo ile bugün tanışın!

happy mother and baby

Uyku Takibi

invidyo uyku takibi ile bebeğinizin uyku düzenini otomatik şekilde takip edin. Uygulama üzerinden bebeğinizin ne zaman uykuya daldığını ve uyandığını ve beşikte uyanık olan zamanını görebilirsiniz. invidyo, bebeğinizin uyku düzenini takip ederek size en uygun şekerleme ve uyku zamanlarını gösterir. Otomatik takip haricinde manuel olarak da uyku sürelerini girebilirsiniz.

Nasıl çalışıyor?: Kamerayı beşiği görecek şekilde konumlandırın, uygulama üzerinden beşiğin olduğu alanı işaretleyin ve gerisini invidyo'ya bırakın. Bu ayarlamadan sonra invidyo, bebeğinizin beşikteki uyku sürelerini otomatik olarak kaydedecek, geçmiş uyku süresi grafiklerini oluşturacak ve bebeğiniz için en iyi şekerleme/uyku zaman aralıklarını size iletecek.

Invidyo baby sleep tracking

Öksürük ve Ağlama Analizi

Bebeğiniz bugün normalden daha mı fazla ağlıyor? invidyo, bebeğinizin ağlama ve öksürüklerini tespit ederek size bildirimler gönderir ve kayıtlarını tutar. Eğer ağlama veya öksürüklerde beklenmedik bir eğilim ortaya çıkarsa bunu uygulama üzerinden kolayca görebilirsiniz.

invidyo uygulaması ile tüm öksürük ve ağlama kayıtlarına erişebilirsiniz. Ağlama Analizi, bebeğinizin bugününü geçtiğimiz haftaya kıyaslayarak durumunu gösterir. Kayıtlar içerisinden bebeğinizin ağladığı anları kolayca filtreleyerek beklenmedik bir ağlama olup olmadığını görebilirsiniz.

Baby cough and cry analysis on baby monitor app

Günlük Özet Videolar

Bebeğinizin günlük aktivitelerinden hızlı bir şekilde haberdar olun. Günlük özet videolar, bebeğinizin gününü bir dakikada hızlıca izlemenizi sağlar. Özet videoları telefonunuza indirebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

monitor baby breathing, coughing and smiling

Gülümseme Yakalama ve Kaydetme

Gülümseme Yakalama ile bebeğinizin tüm gülümsemeleri cebinizde. invidyo, bebeğinizin gülümsediği anları tespit ederek kaydeder. Ayrıca bebeğinizin günlük videolarından istediğiniz bölümleri işaretleyerek anı albümleri oluşturabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Invidyo smart baby camera & app

Akıllı Bildirimler

Ağlama, öksürük, kamerada görülen insanlar ve istenmeyen sıcaklık değişimleri için akıllı bildirimler alın. Her küçük ses veya hareketten rahatsız olmamak için alınacak bildirimlerin türünü ve hassasiyetini ayarlayabilirsiniz.

invidyo, ağlama, öksürük, yüz, hareket, ses ve sıcaklık değişikliklerini tespit eder. Uygulama üzerinden sensör hassesiyetlerini ayarlayabilir ve bildirimleri devre dışı bırakabilirsiniz.

baby monitor app notifications

Popüler Özellikler

invidyo, akıllı özelliklere ek olarak, size birçok konuda yardımcı olur.
İşte invidyo'nun sizin için yapabileceği şeylerden bazıları.

• Ninni ve Ses Kayıtları

invidyo monitörü, uygulama üzerinden kontrol edilebilen ninniler ve farklı yatıştırıcı sesleri istediğiniz zaman bebeğinize dinletir.

• Esnek Montaj Aparatı

invdiyo monitörü ilnize esnek montaj aparatı size teslim edilir. Esnek montaj aparatı ile monitörü istediğiniz yere kolayca konumlandırabilirsiniz.

• Hesap Paylaşımı

invidyo hesabınızı başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz. Siz ve eşiniz, farklı telefonlardan invidyo'yu yönetebilirsiniz.

• Arka Plan Sesi

Telefonunuzda başka şeyler yaparken bebeğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Telefonunuz kilitliyken veya invidyo uygulaması arka planda çalışırken, invidyo bebeğinizin sesini size iletmeye devam eder.

• İki Yönlü Konuşma

İki yönlü mikrofon iletişimi, nerede olursanız olun bebeğinizle sohbet etmenizi sağlar.

• Uzaktan Monitör Yönetimi

Geniş görüş açısına sahip invidyo monitörünü uygulama üzerinden çevirerek bebek odasının istediğiniz her noktasını görebilirsiniz.

• Destek

Kullanım ile ilgili herhangi bir problem yaşarsanız, invidyo destek ekibine uygulama içerisinden kolayca erişebilirsiniz.

invidyo: En iyi bebek monitörü ile tanışın!

1080P HD video, otomatik uyku takibi, akıllı bildirimler, günlük özet video ve çok daha fazlası...

Satın Al