S.S.S.

Kamera duvar montaj aparatı ile birlikte mi geliyor?

Kamerayı hemen hemen her yere monte etmek için kullanabileceğiniz esnek bir beşik montaj aparatı kameranızla beraber teslim ediliyor. Duvar montajı tercih ederseniz, gerekli vidaları da satın almanızla birlikte teslim ediyoruz.

Kaç tane invidyo kamera almam gerekiyor? Evdeki her odaya kamera koymalı mıyım?

Müşterilerimiz genellikle 2 veya 3 kamera almayı tercih ediyor. Birini çocuğun uyuduğu odaya, diğerini gün içinde en çok zaman geçirdiği odaya kurmanızı öneririz. Üçüncüsü yemek yediği mutfağa veya günlük rutini takip etmek için oturma odasına yerleştirilebilir. Tüm invidyo kameralarınıza invidyo mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Kamerayı uzaktan hareket ettirebilir miyim?

Evet, uygulamamızdan kamerayı uzaktan kaydırabilir veya eğebilirsiniz. Buna ek olarak, invidyo'nun 130 derecelik geniş açılı bir lensi vardır, bu da kamerayı aktif olarak hareket ettirmediğiniz zamanlarda bile odanın çoğunu görmenizi sağlar. Bu özellik, gün içinde kaydedilen etkinlik kayıtlarınızın da odayı büyük ölçüde kapsamasını sağlar.

invidyo'nun 2 yönlü ses işlevi var mı?

Evet, 2 yönlü ses özelliği bulunuyor. Kendi sesinizi kameraya gönderebilir veya önceden yüklenmiş ninnilerimizden birini çalabilirsiniz. Canlı video ekranına gidip mikrofon düğmesini basmanız yeterli.

Kameralarımı aynı anda 2 farklı mobil cihazdan izleyebilir miyim?

Evet, kameralarınızı aynı anda mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.

invidyo ile eşleştirmek istediğim her mobil cihazı tekrardan kurmam gerekiyor mu?

Hayır, kurulumu tek bir sefer yapmanız yeterlidir. Sonrasında istediğiniz bir telefondan kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilir ve kameralarınıza yeni bir mobil cihazdan erişmeye başlayabilirsiniz. invidyo mobil uygulamasındaki hesap ayarlarını kullanarak diğer kullanıcıların kamera erişimlerini kontrol edebilirsiniz.

Kurulum hizmeti veriyor musunuz?

Hayır. invidyo'nun kurulumu çok kolay ve herhangi bir teknik uzmanlık gerektirmiyor. Kutudan çıkan esnek aparat yardımıyla kamerayı istediğiniz herhangi bir yere konumlandırabilirsiniz. Ayrıca duvara veya tavana monte etmek isterseniz kutudan çıkan vidaları kullanabilirsiniz.